F.I.MANTA Sp. z o.o. powstała na bazie Firmy Inżynierskiej MANTA S.C. założonej w listopadzie 2008 r.

Głównym profilem naszej działalności są zadania z zakresu inżynierii wodno – ściekowej. Specjalizujemy się w realizacji projektów przepompowni ścieków sanitarnych i deszczowych, stosowanych zarówno w złożonych układach kanalizacyjnych jak i w małych aplikacjach przydomowych. Urządzenia firmy MANTA są wykorzystywane przy budowie dróg, sieci kanalizacyjnych, centrów handlowych, stacji benzynowych, osiedli mieszkaniowych, parkingów. Powierzone zadania wykonujemy kompleksowo.

Proponujemy następujący zakres usług:

Produkty i usługi, które oferujemy charakteryzują się wysoką jakością. Podczas realizacji projektów bazujemy na bogatym doświadczeniu kadry inżynierskiej oraz na nowoczesnych technologiach gospodarki wodno – ściekowej. Dużą uwagę zwracamy również na jakość wykorzystywanych materiałów, stosujemy elementy i podzespoły wiodących firm rynku europejskiego.

Projektowane przez nas przepompownie charakteryzują się wysoką ekonomią użytkowania, brakiem uciążliwości dla otoczenia, są przyjazne dla środowiska, cechuje je wysoka trwałość i niezawodność.

Wszystkie produkty F.I.MANTA Sp. z o.o. objęte są gwarancją i pełnym serwisem, realizujemy również naprawy pogwarancyjne oraz wszelkiego rodzaju modernizacje i rozbudowy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był usatysfakcjonowany, zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz dostarczamy towar wysokiej jakości.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY